خانه / سرگرمی / معرفی بازی مزرعه نانو

معرفی بازی مزرعه نانو

معرفی بازی مزرعه نانو

بازی ایرانی مزرعه نانو یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده از استودیوی بازی سازی ایرانی آنو در سبک بازی های مزرعه داری و کشاورزی برای کامپیوتر و دستگاه های اندرویدی است. هدف از طراحی این بازی، آموزش مفاهیم اولیه فناوری نانو به گروه سنی کودکان و نوجوانان است.

بازیکن در این بازی در یک مزرعه در نقش یک کشاورز فعالیت می‌کند و به تولید محصولات کشاورزی، پرورش حیوانات و فروش آن‌ها می‌پردازد. بازیکن در طول بازی تلاش می‌کند تا مزرعه خود را ارتقاء بخشد و در همین حین، با برخی کاربردهای فناوری نانو در صنایع نساجی، کشاورزی، بسته بندی و خودرو آشنا می‌شود. این بازی چهار فصل دارد و هر فصل دارای ۱۰ مرحله است که در مجموع بازیکن ۴۰ مرحله بازی را تجربه می‌کند.

این بازی دارای یک قسمت مجزا برای مسابقه آنلاین است که در این بخش بازیکن تلاش می‌کند در مدت زمان ۱۰ دقیقه بیشترین امتیاز را جمع آوری کرده و آن را به ثبت برساند.

در بازی مزرعه نانو، بازیکن در هر مرحله قادر به ساخت کارخانه‌های متفاوت است و با ارتقای این کارخانه‌ها به کارخانه‌های نانویی می‌تواند محصولات خود را با سرعت بیشتر و قیمت بالاتری به فروش برساند.

بازیکن در خلال بازی برای فروش محصولات خود از یک تراکتور استفاده می‌کند که با پیشرفت در مراحل بازی می‌تواند تراکتور را با استفاده از فناوری نانو ارتقاء داده و مشاهده کند که فناوری نانو آلودگی کمتر محیط زیست را نیز در پی دارد. همچنین با استفاده از کود نانویی بجای کود معمولی می‌تواند سرعت رشد محصولات خود را افزایش دهد و علوفه مورد نیاز خود را با سرعت بیشتری تهیه کرده و حیوانات مزرعه خود را راحتتر تغذیه کند.

بازیکن با استفاده از بسته‌بندی نانو می‌تواند محصولات مزرعه را بسته بندی کرده و ماندگاری محصولات را افزایش دهد تا مدت زمان بیشتری برای مدیریت مزرعه خود داشته باشد. همچنین می‌تواند فرش‌های ارتقاء یافته با استفاده از فناوری نانو را با قیمت بالاتری به فروش برساند.

مزرعه نانو

مزرعه نانو

معرفی بازی مزرعه نانو

mazrae-nano-1

معرفی بازی مزرعه نانو

mazraenano

mazrae-nano-2 mazrae-nano-3

 

ایران اپس

http://qqt.ir/NanoFarm

لینک دانلود مستقیم از فارسروید

 

منبع:ایسنا

فارسروید

 

معرفی بازی محله باصفا

درباره حسن ایزدکتب

Avatar photo

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme